Exilis

Novinka!

EXILIS Elite- ošetrenie 3 v 1

Novinkou v našom štúdiu je prístroj Exilis, pomocou ktorého vieme odstrániť nepeknú celulitídu a tukové vankúšiky. Neinvazívnou formou kombináciou rádiofrekvencie a ultrazvuku. Potešíme vás, lebo riešenie vášho problému je s pomocou tohto prístroja rýchle a efektívne.


EXILIS sa postará o:

  • neinvazívne odstránenie celulitídy
  • spevnenie a zlepšenie stavu pokožky
  • redukcia tukových vankúšikov

Ide o technologickú novinku v oblasti estetickej medicíny. Počas ošetrenia prichádza k redukcii prebytočného tuku formou riadenej dávky ultrazvukových vĺn a tepelnej energie, ktorá sa dostáva priamo do vášho tkaniva. Ošetrenie pôsobí v hlbšej vrstve tuku. Vrchnú vrstvu kože chladíme aplikátorom, čím teplo dostaneme do hlbšej vrstvy tuku. Tuk sa rozkladá na menšie jednotky, ktoré postupne zanikajú. Počas ošetrenia sledujeme vašu teplotu kože na aplikátore.

  • počet ošetrení: 4 - 6 návštev dĺžka ošetrenia:
  • 30 - 60 minút v rozmedzí
  • 1 -2 týždňov cena: záleží od lokality

Kontraindikácie pre ošetrenie: kovové implantáty, kardiostimulátor, tehotenstvo, vírusové infekcie, zlá zrážanlivosť krvi 

Pozrite si v cenníku naše UVÁDZACIE CENY a budeme sa tešiť na návštevu v našom štúdiu.    V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás: 


    telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371


PROCEDÚRA VYRIEŠI TIETO PROBLÉMY

Kontakt

Rezervujte svoj termín návštevy u nás

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem