02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Vaše problémy > Postava

Postava

Majte ju podľa svojich predstáv!

Ako potvrdzujú aj archeologické nálezy, ľudia už od praveku dbajú o svoj výzor a postavu. Byť štíhlym je jednoducho „in“ už oddávna. Keďže apetít, a v mnohých prípadoch aj genetika, si myslia niečo iné, vzniká problém.

Riešenie nadváhy spočíva hlavne v úprave stravy a zvýšení pohybu, tu prístroje neurobia žiaden zázrak.

Čo ale korektívna dermatológia vie ovplyvniť, sú asymetrie postavy, napríklad boky, brucho, silné stehná a pod. Tieto nepravidelnosti sú viditeľné aj u štíhlych ľudí, pri pribratí na váhe sa zvýraznia. Preto pri nadváhe treba najprv schudnúť a potom riešiť nerovnosti postavy.

Nie je to tak dávno, čo riešenie spočívalo iba v liposukcii. Ide o chirurgický zákrok, kedy sa prebytočné tukové tkanivo odstráni. Technológia však napreduje aj v tejto oblasti, a pred niekoľkými rokmi sa objavili prvé neinvazívne prístroje na formovanie postavy.

Na našom pracovisku úspešne využívame ultrazvukové prístroje na formovanie postavy:
 

Spevnenie pokožky dosahujeme pomocou rádiofrekvencie, často ju kombinujeme s ultrazvukovou lipolýzou.

Keďže pri širších bokoch a stehnách je väščinou prítomná aj celulitída, pridáva sa aj terapia rázovou vlnou X-Wave, pri ktorej rozbitím strapcov tukových buniek dosahujeme vyhladenie hrbolatého povrchu kože.

 

Rázová vlna je úspešná aj pri redukcii strií, aby bol efekt výraznejší, kombinuje sa aj s rádiofrekvenciou, frakčným resurfacingom, mezoterapiou, IPL a LED ošetrením.

 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Materské znamienko na chrbte - odstrániť, či nie? Dobrý deň, na chrbte mám väčšie znamienko nepravidelného tvaru. Ide o niečo ako tmavšie sfarbenie kože, ktoré mám už od detstva. Chcela by som sa opýtať, či sa takéto znamienko dá nejakým spôsobom odstrániť, alebo spôsobiť, aby to vybledlo. Vďaka, Lucia.   viac