02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Vaše problémy > Postava

Postava

Majte ju podľa svojich predstáv!

Ako potvrdzujú aj archeologické nálezy, ľudia už od praveku dbajú o svoj výzor a postavu. Byť štíhlym je jednoducho „in“ už oddávna. Keďže apetít, a v mnohých prípadoch aj genetika, si myslia niečo iné, vzniká problém.

Riešenie nadváhy spočíva hlavne v úprave stravy a zvýšení pohybu, tu prístroje neurobia žiaden zázrak.

Čo ale korektívna dermatológia vie ovplyvniť, sú asymetrie postavy, napríklad boky, brucho, silné stehná a pod. Tieto nepravidelnosti sú viditeľné aj u štíhlych ľudí, pri pribratí na váhe sa zvýraznia. Preto pri nadváhe treba najprv schudnúť a potom riešiť nerovnosti postavy.

Nie je to tak dávno, čo riešenie spočívalo iba v liposukcii. Ide o chirurgický zákrok, kedy sa prebytočné tukové tkanivo odstráni. Technológia však napreduje aj v tejto oblasti, a pred niekoľkými rokmi sa objavili prvé neinvazívne prístroje na formovanie postavy.

Na našom pracovisku úspešne využívame ultrazvukové prístroje na formovanie postavy:
 

Spevnenie pokožky dosahujeme pomocou rádiofrekvencie, často ju kombinujeme s ultrazvukovou lipolýzou.

Keďže pri širších bokoch a stehnách je väščinou prítomná aj celulitída, pridáva sa aj terapia rázovou vlnou X-Wave, pri ktorej rozbitím strapcov tukových buniek dosahujeme vyhladenie hrbolatého povrchu kože.

 

Rázová vlna je úspešná aj pri redukcii strií, aby bol efekt výraznejší, kombinuje sa aj s rádiofrekvenciou, frakčným resurfacingom, mezoterapiou, IPL a LED ošetrením.

 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Chĺpky v podpazuší - ako sa ich šetrne zbaviť? Dobrý deň, ktorá metóda odstraňovania chĺpkov v podpazuší je najšetrnejšia? Doktorka mi našla zväčšené uzliny v podpazuší a zakázala holenie žiletkou.. akú metódu mám používať, aby sa môj problém nezhoršil? Ďakujem za odpoveď, Katarína viac