02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Poradňa > Znamienka

Koľko stojí odstránenie jedného znamienka?

Dobrý deň,

prosím Vás, koľko u Vás stojí odstránenie jedného znamienka? Ďakujem za skorú odpoveď :) Pekný deň prajem, L :)


Dobrý deň, L,

odstraňovanie znamienok je presne jedna z tých vecí, ktorých cenu neviem povedať dopredu - aj keď viem ich presný počet.

Ide o to, že znamienok je mnoho typov, a niekedy mi pri ich určovaní nepomôže ani fotografia. Až naživo pri vyšetrení sa ukáže, čo je znamienko zač, a vtedy viem aj určiť najlepšiu metódu, ktorou ho odstrániť. Potom bude jasná aj cena.

Odstraňovanie znamienok robíme viacerými spôsobmi - elektrokoaguláciou, laserom, cievnym laserom. Bližšie informácie o našich metódach spomíname tu.

Samotné odstránenie jedného znamienka sa môže podľa použitej metódy pohybovať v rozmedzí 10 až 30 Eur. Nižšia suma je za elektrokoaguláciu, vyššia za zákrok erbiovým frakčným laserom. Podrobnosti nájdete v našom cenníku.

Ak je to možné, naozaj odporúčam objednať sa na vyšetrenie na tel. čísle 02/5341 2040 a 0918 759 371 alebo priamo tu.

Objednajte sa na zákrok - TU.

Späť na poradňu >

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Koľko sedení treba na dôkladnú depiláciu? Mám problém s nadmerným ochlpením po celom tele, chcela by som si ich dať trvalo odstrániť. Píšete, že diodový epilačný laser MedArt 435 sa vyznačuje vysokou opakovacou rýchlosťou. To znamená, že za kratší čas dokážem dosiahnuť očakávaný výsledok? Koľko krát je potrebné tento zákrok absolvovať? viac