02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Poradňa > Ochlpenie

Epilácia zrasteného obočia u pánov

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na epiláciu laserom. Je možnosť epilovať aj zrastené obočie? Myslím odstránenie toho zrastenia. Ak áno, aká je cena tohto zákroku? Taktiež by ma zaujímalo, čo je potrebné dodržiavať pred zákrokom. Napr. ako dlho pred a po zákroku nemožno ochlpenie v oblasti trhať ale iba holiť, a či je možné pokožku vystavovať slnečnému žiareniu.

Ďakujem. Peter

 

Dobrý deň,

aj oblasť medzi obočím je samozrejme možné epilovať pomocou laseru. Čo sa týka prípravy na epiláciu, platia rovnaké zásady, ako pri akejkoľvek inej epilácii laserom:

1) Chĺpky v želanej oblasti 1 mesiac pred zákrokom nevytrhávajte, iba hoľte.

2) Neopaľujte sa pred, ani po zákroku.

Ak ste opálený, musíte nám najprv trochu vyblednúť. (Pre dôkladné odstránenie chĺpkov je totiž potrebné, aby epilačný laser vedel rozoznať tmavší pigment v nich. Preto je napríklad problematické epilovať laserom veľmi svetlé chĺpky.)

3) Toto ošetrenie je potrebné viackrát opakovať. Interval medzi sedeniami je minimálne mesiac.

Dôvodov pre takúto pauzu je viac - napríklad chceme zachytiť aj chĺpky, ktoré sa pri skoršom zákroku ešte iba chystali rásť, lebo ich predchodca práve vypadol. Kým sa dostanú do rastovej fázy, ktorú potrebujeme, chvíľu to potrvá. Tiež potrebujeme epilovaným chĺpkom dať možnosť prirodzene vypadnúť - aby sme zbytočne neepilovali chĺpky s už zlikvidovaným vlasovým vačkom.

Jeden zákrok stojí 25 Eur. Do konca tohto roku máme ešte navyše 20% zľavu, takže neváhajte, príďte k nám a urobíme zrasteniu koniec.

Nadobro.


S pozdravom,
MUDr.Zora Haviarová

Objednajte sa na zákrok - TU.

Späť na poradňu >

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Pigmentové škvrny - ako na ne? Pekný deň, prosím Vás, mám problém s pigmentovými škvrnami, akú mastičku by ste mi odporúčali? Ďakujem, K. viac