02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Poradňa > Ochlpenie

Koľko trvá laserová epilácia?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, koľko v priemere trvá sedenie pri odstránení chĺpkov nad hornou perou. A koľko na to približne treba sedení? Mám tmavé chĺpky.

Ďakujem za odpoveď, Dominika

 

Zdravím Vás, Dominika.

 

Koľko to trvá?

Zákrok epilačným laserom na takejto neveľkej ploche je rýchly. Trvá to iba zopár minút. Naša kozmetička Blanka si Vás usadí, dá Vám ochranné okuliare, potrie želané miesto chladiacim gélom a prejde po ňom niekoľkokrát laserom s chladiacou hlavicou. Občas sa špeciálne zameria na konkrétne chĺpky, napríklad keď pomáha dámam tvarovať obočie. Hotovo, to je celé!

Máme klientky, ktoré k nám na zákrok chodia cez obednú prestávku, a za ten čas stihnú epiláciu podpazušia aj bikín. Klientky, ktorým pomáhame s chĺpkami na stehnách a lýtkach, si u nás posedia trošku dlhšie. Celé telo sú tak zhruba dve hodinky. Vždy platí, že ak si nie ste istá, stačí sa pri objednaní opýtať našej milej recepčnej - vie, koľko konkrétne zákroky (a ich kombinácie) trvajú.

 

Koľkokrát sa musím ukázať?

Opakovaní zákroku epilačným laserom musí byť vždy viac, minimálne šesť až sedem. Chĺpky pravidelne vypadávajú a dorastajú, a potrebujeme laserom zachytiť aj také, ktoré boli pri prvých zákrokoch vypadnuté. Ak je rast chĺpkov spojený s nejakým hormonálnym problémom, opakovaní môže byť aj viac. Vtedy sa telo snaží vám tie chĺpky dovyrobiť. Ale aj to sa dá zvládnuť. Efekt je vidieť už po troch či štyroch sedeniach.

 

Najlepší typ chĺpkov

Tmavé chĺpky sú z hľadiska liečby fajn, čím sú tmavšie a hrubšie, tým ľahšie sa odstraňujú, lebo ich laser lepšie vidí. Viac sa dočítate napríklad v tomto článku

Určite neváhajte a objednajte sa, do 31.12. 2014 máme na laserovú epiláciu špeciálnu 20% zľavu!

S pozdravom,
MUDr.Zora Haviarová

 

Objednajte sa na zákrok - TU.

Späť na poradňu >

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Tmavé škvrny na nose a lícach Dobrý deň, mám 59 rokov, na nose a na lícnej časti sa mi objavili tmavé škvrny, svrbí to, na nose to vyzerá ako chrastička. Prosím o info, čo sa s tým dá robiť. Ďakujem, Dária viac