02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Poradňa > Ochlpenie

Čo všetko sa dá epilovať laserom?

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či je možná epilácia čisto zápästia+prsty na ruke.

Ďakujem, Betka

 

Zdravím Vás, Betka.

Samozrejme, je možné epilovať aj oblasť zápästí a prstov. Je to oblasť s jemnejšou pokožkou, takže to možno budete trochu viac cítiť. No teraz v zime je na to vhodné obdobie, nie je riziko, že budete mať opálenú pokožku.

Epilovať sa dá takmer celý povrch tela, a v takých kombináciách, v akých Vám to vyhovuje. Pozrime sa na to bližšie:

 

Čo vám vieme epilovať?

Ako informácia Vám dobre poslúži náš cenník, v ktorom máme vymenované najobvyklejšie zákroky, ktoré robíme. Miesta, ktoré si nechávate epilovať najčastejšie, sme združili do troch zvýhodnených "balíčkov". Sú to tieto kombinácie: Bikiny a podpazušie (absolútne vedie v popularite), horná pera a brada, a horná pera + brada + líca + krk.

V cenníku samozrejme nájdete epiláciu lýtok, stehien, chrbta, hrudníka, brucha, ramien, predlaktí, intímnych zón, sedacej časti...

Ak to povieme jednoducho: Kam si ukážete, tam vás vieme epilovať. Jediné zásady sú tieto: Nesmiete tam byť opálení, chĺpky nesmú byť úplne svetlé a nesmú byť vytrhávané aspoň mesiac pred zákrokom. Obchádzame tetovania, znamienka, čerstvejšie jazvy a škrabance. Strie sú v poriadku.

 

Zaujímavé miesta

Dámam pomáhame s odstránením ochlpenia v okolí prsníkov, pomerne často na krížoch a takmer každá klientka si nechá epilovať prsty na nohách. Nielen pánom vieme pomôcť s tvarovaním obočia, a našli sa aj muži, ktorým sme epilovali chĺpky v ušiach. Náš epilačný laser vie lúč zamerať na jednotlivé chĺpky, takže ak nám poviete "Tento konkrétny tu na kolene ma jeduje!", odstránime ho.

 

Čo po nás ešte nikto nechcel

Epilovať vlasy na hlave (nie, to naozaj nerobíme) a chĺpky v nose (au!).

 

Čo si dať epilovať naraz

Čokoľvek z oblastí, ktoré sme spomenuli. Urobíme to tak, ako sa Vám to hodí. Tu je naozaj limitom len Váš čas, financie a opálenie. Naša recepčná Marta sa Vás pri objednávaní opýta, čo konkrétne si chcete nechať epilovať, a podľa toho vám povie, ako dlho zákrok potrvá. Stáva sa nám, že sa klientky priamo na zákroku rozhodnú, že si ešte nechajú epilovať to či ono. Ak máme čas, spravíme aj to.

Či Vás trápia a obťažujú chĺpky na tele, rukách alebo nohách, pomôžeme Vám s nimi. Nezabudnite na 20% zľavu, ktorú práve máme na laserovú epiláciu.

 

S pozdravom,

MUDr. Zora Haviarová

 
Rezervujte si svoj termín návštevy u nás hneď teraz:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371
alebo
mailom
cosmed@cosmed.sk
 

Späť na poradňu >

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Prečo sa v rôznych štúdiách líši cena chemických peelingov? Dobrý deň, chcem sa spýtať, robíte aj chemický peeling? Pretože by som chcela ísť na chemický peeling niekde do BA, len ako som hľadala na internete, všade je iná cena. Nechápem prečo - či tam kde je to za 25 Eur to spravia nekvalitnejšie ako tam, kde je to za 80 Eur? Neviem... budem rada, a...viac