02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Poradňa > Jazvy

Jazvičky po akné na lícach

Dobrý deň, moja otázka sa týka vyhladenia pokožky frakčným laserom (cez zľavový portál). Chcela by som si dať odstrániť mini jazvičky po akné na lícach. A tak sa chcem opýtať:
1. či kupón obsahuje jedno alebo viac sedení,
2. koľko by sa mi to hojilo

Ďakujem, M.

 

Dobrý deň, milá M.,

kupón je na jedno ošetrenie, ale môžete si ich samozrejme zakúpiť viac. Najmä pri jazvičkách sa stáva, že je to potrebné. Počet ošetrení závisí od hĺbky jazvičky či vrásky - ak je ich dno hlbšie vo väzivovej vrstve, zákrok treba podstúpiť viackrát.

Ako to funguje

Podstata frakčného laseru je v tom, že jemne "zbrúsi" vrstvičku pokožky. Pri zákroku pomocou neho môžem ísť len do určitej hĺbky pokožky, aby sa pleť správne zregenerovala. Keby som túto hĺbku prekročila, namiesto odstránenia jazvičiek by som mohla nejaké ešte pridať. Hĺbku ošetrenia viem na erbiovom frakčnom laseri voliť veľmi citlivo, takže k ničomu takému nepríde, netreba sa báť.

Dĺžka hojenia

Dĺžka hojenia po zákroku frakčným laserom je u klientiek individuálna, a závisí od hĺbky zákroku. Pri jazvičkách je to väčšinou 5 až 7 dní. Po zákroku sa obvykle objaví veľmi mierne začervenanie v ošetrovanej oblasti.  Výborné na tejto metóde je, že jazvy a jazvičky sa zmenšia pri každom ošetrení.

Určiť potrebný počet ošetrení Vám pomôže lekár pri konzultácii. V prípade potreby si ďalší zákrok jednoducho priobjednáte.

Určite nás navštívte, radi Vám pomôžeme ku krásnej pleti.

S pozdravom,
MUDr. Zora Haviarová

 

Objednajte sa na zákrok - TU.

Späť na poradňu >

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Vrásky nad hornou perou - pomôžu mi vitamíny?Dobrý deň, aký vitamín mi chýba, keď sa tvoria vrásky nad hornou perou? Môžem ich tvorbu spomaliť? Vďaka, V. viac