02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Poradňa > Celulitída

Koľko sedení treba na odstránenie celulitídy?

Dobrý deň,
mala by som záujem o ošetrenie celulitídy pomocou metódy Cellsonic. Chcem sa spýtať ako často odporúčate chodiť, aby sa dosiahol želaný výsledok. Dočítala som sa, že odporúčate minimálne 10 ošetrení. Dá sa uplatniť akcia, ktorú som našla u Vás v kolónke zľavy 10 sedení / 85€ ?

Ďakujem, Martina.

 

Dobrý deň, Martina,

desať ošetrení metódou CellSonic je počet, po ktorom už dostatočne vidieť efekt liečby. Preto sme z nich urobili základný balík, na ktorý si samozrejme môžete uplatniť našu zľavu.

Naša stará známa

Desať sedení to chce preto, že celulitída je, potvora, úplne normálne usporiadanie ženského tuku. Sú aj výnimky - muži, ktorí ju majú, a tiež ženy, ktoré ju nemajú ani pri obezite. Ale netreba sa trápiť, keď nemáte takéto šťastné gény, tak vám vieme pomôcť my.

Ako na ňu

Liek na celulitídu zatiaľ ešte nikto nevymyslel, ale metódy na jej zmierňovanie a zneviditeľnenie už máme dosť progresívne. Väčšina je založená na vonkajšom pôsobení rôznych fyzikálnych polí na postihnuté tkanivo. Napríklad CellSonic pôsobí na podkožnú vrstvu tuku pomocou ultrazvuku, rázová vlna kombináciou akustických pulzov a elektrických vĺn. Pomáhajú aj mechanické metódy ako lymfodrenáž, rôzne zábaly a samozrejme zvýšený pohyb. Zvnútra vieme pokožku vyhladiť úpravou stravovacích návykov.

Úplne ideálne je pristupovať k liečbe celulitídy komplexne, a teda skombinovať viacero zo spomínaných metód. Každá pôsobí trochu inak a efekt je potom výraznejší a trvalejší. Starostlivosť o pokožku musí byť dlhodobá, liečbou dosiahnuté vyhladenie kože vám zatiaľ nevydrží po celý život.

Viac informácií o liečbe celulitídy nájdete aj v tomto článku

S pozdravom,
MUDr.Zora Haviarová
 

Objednajte sa na zákrok - TU.

Späť na poradňu >

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Minimálny vek potrebný na epiláciu laserom Koľko rokov minimálne musím mať, aby som mohla podstúpiť epiláciu intímnych partií? Epilujete aj celé nohy? Ďakujem dopredu za odpoveď. Barbara viac