02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Vaše problémy > Ochlpenie

Ochlpenie

Hladké telo - celkom ľahko dosiahnuteľná skutočnosť

Jedinou metódou na trvalé odstránenie ochlpenia bola donedávna elektrokoagulácia epilačnou ihlou. Nevýhodou bola bolestivosť, zdĺhavosť, nutný veľký počet opakovaní. Dnes sa tento zákrok využíva hlavne na odstraňovanie šedivých a svetlých chĺpkov.

Skutočnou revolúciou v snahe o dosiahnutie hladkého tela sa stal epilačný laser. Pri prechode cez kožu je energia laserového lúča absorbovaná najmä pigmentom vlasového váčku, pričom vzniknuté teplo vedie k jeho zničeniu. Lúč pritom nenarúša okolité prostredie. Zničí iba chĺpok, nie pokožku.


 

Výhody nášho laseru:

  • vysoká rýchlosť pulzov = rýchly zákrok

  • patentovaný kontaktný chladič pokožky = oveľa nižšia bolestivosť

  • počítačové riadenie rôznych druhov impulzov

  • kvalitné chladenie = vyšší výkon = vyššia účinnosť epilácie

možnosť zákrokov na všetkých druhoch pleti = zákroky sú možné aj na opálenej pokožke, teda počas celého leta


Náš diódový epilačný laser MedArt 435 je najmodernejší, vysoko účinný prístroj dánskej výroby, určený na epiláciu nežiadúceho ochlpenia.

Laserom sa dá epilovať ktorákoľvek časť tela, výnimkou sú pigmentové znamienka a bezprostredné okolie očí. Tie sa pri zákroku chránia špeciálnymi okuliarmi. Veľmi dobre sa odstraňujú chĺpky na hornej pere, v podpazuší a v bikini oblasti, na stehnách a predkoleniach, vytrvalejšie bývajú na brade.

Epilácia nie je tabu ani pre mužov, často im vadí ochlpenie na lícnych kostiach, chrbte, hrudníku, krku, podpazušiach, ale aj zrastené obočie či chĺpky na ušniciach.


Moderné diódové lasery ponúkajú rýchle a dlhodobé riešenie problémov s chĺpkami. S trvalo hladkou pokožkou si môžete budúce leto už naozaj naplno vychutnať.

 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Prečo sa v rôznych štúdiách líši cena chemických peelingov? Dobrý deň, chcem sa spýtať, robíte aj chemický peeling? Pretože by som chcela ísť na chemický peeling niekde do BA, len ako som hľadala na internete, všade je iná cena. Nechápem prečo - či tam kde je to za 25 Eur to spravia nekvalitnejšie ako tam, kde je to za 80 Eur? Neviem... budem rada, a...viac