02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Naše služby > Exilis

Exilis

Novinka!

      AKTUÁLNE: SUPER AKCIA.!!! 

Ak si kúpite niektorý z balíčkov ošetrení prístrojom Exilis, získate ZDARMA službu "Rázová vlna" na lokalitu podľa vášho výberu.

Dvojnásobnou silou pomôžeme tukovým vankúšikom z tela von. Najprv ošetríme vybrané miesto Rázovou vlnou, ktorou vankúšiky rozbijeme. Následne tieto bunky ohrejeme prístrojom Exilis, čím ich "vyženieme z tela preč". 


EXILIS - ošetrenie 3 v 1 

Novinkou v našom štúdiu je prístroj Exilis, pomocou ktorého vieme odstrániť nepeknú celulitídu a tukové vankúšiky.  Neinvazívnou formou kombináciou rádiofrekvencie a ultrazvuku. Potešíme vás, lebo riešenie vášho problému je s pomocou tohto prístroja rýchle a efektívne. 

EXILIS sa postará o:

  • neinvazívne odstránenie celulitídy

  • spevnenie a zlepšenie stavu pokožky

  • redukciu tukových vankúšikov

     

 
 

Ide o technologickú novinku v oblasti estetickej medicíny. Počas ošetrenia prichádza k redukcii prebytočného tuku formou riadenej dávky ultrazvukových vĺn a tepelnej energie, ktorá sa dostáva priamo do vášho tkaniva. Ošetrenie pôsobí v hlbšej vrstve tuku. Vrchnú vrstvu kože chladíme aplikátorom, čím teplo dostaneme do hlbšej vrstvy tuku. Tuk sa rozkladá na menšie jednotky, ktoré postupne zanikajú. Počas ošetrenia sledujeme vašu teplotu kože na aplikátore. 

  • počet ošetrení: 4 - 6 návštev

  • dĺžka ošetrenia: 30 - 60 minút v rozmedzí 1 -2 týždňov

  • cena: záleží od lokality
     

 

Kontraindikácie pre ošetrenie: kovové implantáty, kardiostimulátor, tehotenstvo, vírusové infekcie, zlá zrážanlivosť krvi

Pozrite si v cenníku  NAŠE CENY a budeme sa tešiť na návštevu v našom štúdiu. 

 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Vrásky nad hornou perou - pomôžu mi vitamíny?Dobrý deň, aký vitamín mi chýba, keď sa tvoria vrásky nad hornou perou? Môžem ich tvorbu spomaliť? Vďaka, V. viac