02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Naše služby > NovaShape

NovaShape

Bojovník proti tukovým bunkám

Prvý prístroj v strednej Európe

Využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša a na formovanie postavy (neinvazívna liposukcia). Unikátna technológia pracuje so širokým rozpätím ultrazvukovej frekvencie.

U každého klienta individuálnym nastavením intenzity a frekvencie ultrazvuku dosiahneme tzv. RDC - rezonančný dynamický efekt kavitácie (Resonant Dynamic Effect for Cavitation).

Kavitácia znamená, že ultrazvukové vlny vytvárajú v tukovom tkanive tzv. mikrobubliny, ktoré prasknú, alebo sa tlakom okolitého tkaniva zrútia (implodujú) do stredu. Tým sa uvoľní energia a vytvorený tlak spôsobí prasknutie steny tukovej bunky a jej následné zničenie. Uvoľnený obsah a zvyšky rozrušených buniek telo zlikviduje pomocou fyziologických mechanizmov - mastné kyseliny sa uvoľňujú do medzibunečnej tekutiny, ktorá obmýva všetky bunky a cestou lymfatického systému sa dostávajú do pečene. Tá ich spracuje presne tak, ako každý tuk prijatý potravou.
 


Správne individuálne nastavenie prístroja a dosiahnutie maximálneho RDC efektu vie terapeut skontrolovať priamo počas zákroku – pri správnom nastavení parametrov vzniká „popcorn efekt“, pocit, akoby pukance vyskakovali z prístroja, ktorý cítime na ruke pritlačenej na ošetrovanú oblasť.

Výsledný efekt je trvalý a viditeľný už po prvom ošetrení.
 

  • Na dosiahnutie dobrého efektu sú potrebné 2-4 sedenia.

  • Absolvovanie zákroku neobmedzuje, klient aj tesne po jeho skončení môže vykonávať všetky aktivity.

  • Trvá väčšinou od 20 do 30 minút, dá sa stihnúť aj cez obednú prestávku.

 

Pocity počas zákroku sú rôzne. Niektorí pacienti necítia vôbec nič, niektorí môžu počas zákroku pociťovať mierne pálenie, prípadne cítiť miernu bolesť v okolitých kostiach.Nepríjemné, ale znesiteľné je len pískanie v ušiach, spôsobené vysokou intenzitou ultrazvuku nutnou
na rozbitie tukových buniek.Miera týchto pocitov je individuálna, a tieto prejavy
sú zriedkavé.

 


Efekt prístroja zvyšuje aj aplikácia špeciálnych injekcií do liečenej oblasti. Pôsobenie zákroku sa zintenzívni tiež kombináciou s ultrazvukovou lymfodrenážou liečenej oblasti.
 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Odškrabnuté materské znamienko - čo s ním? Dobrý deň! Dnes som si náhodou odškrabla nechtom materské znamienko, a neviem čo s tým mám robiť...prosím urýchlene o pomoc... Ďakujem, Monika. viac