02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Naše služby > Laserová epilácia

Laserová epilácia

Zničí chĺpky, nie pokožku

      AKTUÁLNE: ZĽAVA -20% do 31.1. 2020

Jedinou metódou na trvalé odstránenie ochlpenia bola donedávna elektrokoagulácia epilačnou ihlou. Nevýhodou bola bolestivosť, zdĺhavosť, nutný veľký počet opakovaní. Dnes sa tento zákrok využíva hlavne na odstraňovanie šedivých a svetlých chĺpkov.

Skutočnou revolúciou v snahe o dosiahnutie hladkého tela sa stala laserová epilácia.
 Laserový lúč reaguje na vlasový pigment. Pri prechode cez kožu je laserová energia absorbovaná pigmentom vlasového váčku a vedie k jeho tepelnému zničeniu - využíva metódu selektívnej fototermolýzy. Laserový lúč pôsobí na celý vlasový váčok, pričom nenarúša okolité prostredie. Zničí teda iba chĺpok, nie však pokožku.

Moderné diódové lasery so zabudovaným kontaktným chladiacim systémom, ktorý ochladzuje kožu v mieste pôsobenia, a tým ju chráni pred poškodením. Umožňuje laserovú epiláciu aj u snedých typov pokožky a odstraňuje aj bledšie chĺpky.


 

Výhodou laserovej epilácie je:

  • menšia bolestivosť

  • neporovnateľne vyššia rýchlosť

  • nižší počet opakovaní, potrebných na dosiahnutie trvalého efektu

Laserová epilácia sa dá vykonávať na ktoromkoľvek mieste tela, výnimkou sú pigmentové znamienka a bezprostredné okolie očí. Tie sa pri zákroku chránia špeciálnymi okuliarmi. Veľmi dobre sa odstraňujú chĺpky na hornej pere, v podpazuší a v bikini oblasti, na stehnách a predkoleniach, vytrvalejšie bývajú na brade.
 


Laserová epilácia nie je tabu ani pre mužov, často im vadí ochlpenie na lícach, chrbte, hrudníku, krku, podpazušiach, ale aj zrastené obočie alebo chlpy na ušiach.
 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Vyrážky na ramenách Dobrý deň prajem,potrebovala by som Vašu pomoc... mám 19 rokov a môj problém sa so mnou vláči asi 5 rokov. Ide o to, že na pažiach (tricepsoch) sa mi robia pupienky (z diaľky je to ako tmavšie, do bordova sfarbené mapky). Ako mladšia som si to vytláčala, ale nepomáhalo, práve, že som si to r...viac