02-5341 2040, 0918 759 371 info@cosmed.sk kontakty
Úvod > Naše služby > Formovanie postavy

Formovanie postavy

Zbavte sa tukových vankúšov

Mať peknú postavu patrí dnes k jednému z atribútov úspešného človeka. V mnohých prípadoch je naša nespokojnosť s tým, ako vyzeráme, spôsobená tukovými vankúšmi tam, kde by sme ich práve nechceli mať.

Ako sa zbaviť tuku vo vybraných lokalitách:

LIPOSUKCIA
Je to chirurgický zákrok, keď sa prebytočný tuk odsaje. Liposukcia je vhodná na väčšie vrstvy tuku, predovšetkým v oblasti brucha a bokov. Je účinná, sú s ňou však spojené všetky chirurgické problémy a riziká.
 

MEZOTERAPIA
Je neinvazívna metóda, kde sa do cielenej oblasti injekčne vpichujú špeciálne roztoky, ktoré napomáhajú uvoľňovaniu tukov z tukových buniek a redukujú tiež prejavy celulitídy.
 

POSOBENIE FYZIKÁLNYCH POLÍ
Ide o teplo, mechanické kmity, elektromagnetické rádiofrekvenčné vlnenie a ultrazvuk.
 

PRÍSTROJE NA BÁZE ULTRAZVUKU
Na našej klinike máme s nimi viacročné skúsenosti. Ich pôsobením je možné cielene rozkmitať membrány tukových buniek tak, že prasknú. Ich obsah sa potom z tela odplaví pomocou lymfatického systému.
Neinvazívne metódy sú vhodné na odstraňovanie menších tukových vankúšov a je pri nich nutné podstúpiť viac sedení.
V našom štúdiu kombinujeme ultrazvukovú kúru s ručnou lymfodrenážou a so záverečným prehriatím liečenej oblasti rádiofrekvenciou.

PRÍSTROJ EXILIS

Novinkou v našom štúdiu je prístroj Exilis - ošetrenie 3 v 1, pomocou ktorého vieme odstrániť nepeknú celulitídu a tukové vankúšiky.  Neinvazívnou formou kombináciou rádiofrekvencie a ultrazvuku. Ide o rýchle a efektívne riešenivašich ťažkostí s postavou.


 
Pri neinvazívnom odbúravaní tuku je okrem zákroku samotného dôležitá aj spolupráca pacienta po zákroku: Odporúčame diétnu stravu a pohyb, hlavne vytrvalostného charakteru.

 

V prípade záujmu si rezervujte svoj termín návštevy u nás:

telefonicky: 02-5341 2040, 0918 759 371

 

 

30% zľava na výplňové implantáty - zväčšenie pier - odstránenie vrások

 

 

Poradňa
  Dnes odpovedá:

  MUDr. Zora 
  Haviarová

Biele bodky pod očami Dobrý deň, prepáčte, ale neviem na môj problém presný názov, a preto dúfam, že mi poradíte. Pod očami sa mi začali vytvárať biele bodky, ktoré sa nedajú vytlačiť a začínajú sa zväčšovať. Vďaka, Marcela viac